Vysoké postele na mieru značky King Koil


Rámové postele

Rámové postele sa skladajú z trojbokého rámu, posteľového čela a nožičiek. Ako naznačuje názov, tento typ postelí sa dodáva vo forme rámu, preto je potrebné dokúpiť k nemu posteľovú základňu, čiže platformu.

Americké postele

Americké postele sa skladajú zo springboxu, posteľového čela a nožičiek a je možné zladiť ich s interiérom podľa Vášho vkusu. Vzorkovník poťahových látok si môžete pozrieť tu.
King Koil je komplexným riešením pre moderné spálne. Celosvetovo známe postele a matrace tejto americkej spoločnosti vám na slovenský trh prináša KORATEX Premium. Výnimočnosť vysokých postelí a luxusných matracov King Koil spočíva v ich prvotriednom vyhotovení, kvalite a rozmeroch, ktoré je možné vyrobiť na mieru.

Na tejto stránke s luxusnými posteľami si môžete vybrať z dvoch základných typov: rámových a amerických postelí, ktoré vám odporúčame doplniť King Koil matracmi na mieru, aby bol váš spánok skutočne kráľovský.

Rámové postele sa skladajú z trojbokého rámu, posteľového čela a nožičiek. Ako naznačuje názov, tento typ postelí sa dodáva vo forme rámu, preto je potrebné zvoliť si k nemu ešte posteľovú základňu, čiže platformu. Do rámu sa umiestňuje vysoký matrac, ktorý leží na platforme plniacej úlohu posteľového roštu.

Americké postele sa skladajú zo springboxu, teda pružinovej posteľovej základne, posteľového čela a nožičiek, a je možné zladiť ich s interiérom podľa vášho vkusu. Tieto postele, na rozdiel od rámových postele, nemajú žiadny rám, takže matrac sa položí priamo na springbox, čím vynikne jeho výška a zaujímavý dizajn.

King Koil je komplexným riešením pre moderné spálne. V KORATEX Premium si vyberiete z dvoch typov luxusných postelí - rámových a amerických.