Luxusné americké matrace Serta

Serta je najväčším výrobcom matracov v USA a jedným z najväčších svetových výrobcov matracov vôbec. Značka Serta patrí medzi najuznávanejších výrobcov luxusných matracov v USA, predovšetkým vďaka dôrazu, ktorý kladie na kvalitu vyrábaných produktov a skvelému pomeru kvality a ceny. Americká firma Serta vždy patrila medzi špičku vo vývoji matracov, ktoré zaisťujú dokonalú podporu chrbtice pri zachovaní absolútneho komfortu, a preto si ich výrobky obľúbili milióny najnáročnejších zákazníkov nielen v USA, ale aj na celom svete.

Navštívte showroom Koratexpremium v Bratislave a presvedčte sa sami o kvalite a prepracovanosti každého luxusného matraca značky Serta.

Serta

Spoločnosť Serta vznikla v USA v roku 1933 spojením niekoľkých nezávislých výrobcov, vyrábajúcich luxusné vysoké matrace a postele. Títo spojili svoje sily už v roku 1931, ale značka Serta vznikla až o dva roky neskôr, keď všetci výrobcovia pristúpili k dodržiavaniu rovnakých štandardov a výrobných postupov. Dnes je Serta jednotkou na americkom trhu a druhým najväčším výrobcom matracov a postelí na svete.

Serta je jedným z najuznávanejších výrobcov luxusných postelí a matracov na svete a za svoju viac než 80-ročnú históriu sa táto spoločnosť stala priekopníkom mnohých inovatívnych systémov a výrobných postupov. Len v USA má Serta 27 výrobných závodov a nájdete ju vo viac než 100 krajinách po celom svete. Kvalitné hotelové matrace a postele firmy Serta nájdete predovšetkým v hoteloch Hilton, Marrott, InterContinental Hotels&Resorts, Crowne Plaza Hotels, ako aj v mnohých ďalších.

Vysoké matrace Serta si môžete vyskúšať v showroome spoločnosti Koratexpremium v Bratislave. Vybrali sme pre vás matrace, ktorá uspokoja aj tých najnáročnejších.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.


Kontaktujte nás
Infolinka