Chiro Endorsed

MatraceMatrace King Koil

King Koil, výrobca matracov schválených ICA (Medzinárodnou chiropraktickou asociáciou), predstavuje nový model matraca s názvom Chiro Endorsed.

Kontaktujte nás

Špecifikácia

Zloženie matraca dokonale podporuje kontúru chrbtice a udržuje ju prirodzene v optimálnej polohe. 7-zónový pružinový systém Nested (HoneyComb) z taštičkových pružín je nastavený tak, aby uvoľnil tlakové body vášho tela. Tiež vďaka jedinečnému dizajnu je dokonalým matracom pre zdravý spánok.

Matrac Chiro Endorsed je najtvrdší matrac z našej kolekcie.

  • Výška matraca 32,5 cm
  • Taštičkový systém pružín „Nested“ v 7 zónach
  • Výška pružín 18 cm
  • Otvory pre ventiláciu vzduchu
  • Spodná plocha matraca potiahnutá látkou s efektom „anti slip“
  • Intex tvrdosti: FIRM

 

Rozmery

Štandardné rozmery matraca Chiro Endorsed sú 90x200 cm, 120x200 cm, 100x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm.

Honeycomb Pocket Spring System

SYSTÉM TAŠTIČKOVÝCH PRUŽÍN

Jednotlivo zložený systém taštičkových pružín vytvára 7 komfortných zón založených na pevných, stredných a mäkkých zónach. Tie sú vzájomne prepojené v stredovom bode a výsledkom je vyváženejšia podpora tela. Tento systém je vhodný pre osoby spiace na boku a na chrbte.

Perforované zapuzdrenie

Špeciálne penové zapuzdrenie matraca je navrhnuté tak, aby podporilo cirkuláciu vzduchu v matraci z jedného jej okraja na druhý. Pena je perforovaná a umožňuje matracu dýchať a zabraňuje vlhkosti.

Superior Anti Skid – protisklzový poťah

Superior Anti Skid je doplňujúca vrstva na povrch spodnej strany matraca. Špeciálny poťah je vybavený uzamykacími mechanizmami v lichobežníkovom tvare, aby sa matrac nehýbal na povrchu posteľovej základne, čo zaručuje pokojný spánok bez prerušenia.

Firm Comfort Foam

Vrstva Firm Comfort je špeciálne vyvinutá pre vysokú záťaž, pričom zaručuje dokonalú podporu tela a optimálnu polohu pre chrbticu.

Priedyšný povrch

Luxusná úpletová tkanina, vyrobená v Belgicku, poskytne dokonalý spánkový komfort.

Soft Touch Foam

Táto veľmi mäkká vrstva udržuje telo počas spánku v príjemnom pohodlí a poskytuje telu výsledný komfort.