Chiro Endorsed

MatraceTvrdé matraceMatrace King Koil

Matrac je zložený z materiálov, ktoré dokonale podporujú kontúru vašej chrbtice a prirodzene ju udržujú v optimálnej polohe. 7 zónový pružinový systém Nested (HoneyComb) z taštičkových pružín je nastavený tak, aby uvoľnil tlakové body vášho tela.

Kontaktujte nás

Špecifikácia

Výška matraca
Váhové odporúčanie
Jednostranné použitie
Tvrdosť matraca
Taštičkové pružiny

Matrac nemôže byť umiestnený na lamelový rošt. Umiestniť ho môžete na posteľové základne, boxspringy, pevné doskové rošty (s medzerou medzi doskami do 5 cm), pevné dosky alebo na podlahu.


Výhody a vlastnosti

✓ Absorpcia vlhkosti vytvorená počas spánku
✓ 7 zón z HoneyComb taštičkové pružiny (265 pružín/m²)
✓ Výška pružín 18 cm
✓ Otvory pro ventiláciu vzduchu
✓ Spodná plocha matraca potiahnutá látkou s efektom "anti slip"

Technické parametre

  • Tvrdosť matraca: FIRM (tvrdý)
  • Výška matraca: 33 cm
  • Váhové doporučenie: 130 kg
  • Prevedenie: jednostranný
  • Značka: King Koil®


Zloženie jednotlivých vrstiev

Honeycomb Pocket Spring System – systém taštičkových pružín

Jednotlivo zložený systém taštičkových pružín vytvára 7 komfortných zón založených na pevných, stredných a mäkkých zónach. Tieto sú vzájomne prepojené v stredovom bode a výsledkom je vyváženejšia podpora tela. Tento systém je vhodný pre osoby spiace na boku a na chrbte.

Perforované zapuzdrenie

Špeciálne penové zapuzdrenie matraca je navrhnuté tak, aby podporilo cirkuláciu vzduchu v matraci z jedného jej okraja na druhý. Pena je perforovaná a umožňuje tak matracu dýchať a zabraňuje usadzovaniu vlhkosti.

Superior Anti Skid – protisklzový poťah

Superior Anti Skid je doplňujúca vrstva na povrchu spodnej strany matraca. Špeciálny poťah je vybavený uzamykacími mechanizmami v lichobežníkovom tvare, aby sa matrac nehýbal na povrchu posteľovej základne, čo zaručuje pokojné noci bez prerušenia.

Firm Comfort Foam

Vrstva Firm Comfort je špeciálne vyvinutá pre vysokú záťaž, pričom zaručuje dokonalú podporu tela a optimálnu polohu vašej chrbtici.

Priedušný povrch

Luxusná úpletová tkanina, vyrobená v Belgicku vám poskytne dokonalý spánkový komfort.

Soft Touch Foam

Veľmi mäkká vrstva udržuje telo počas spánku v príjemnom pohodlí a poskytuje výsledný komfort.

PREČO KING KOIL®?

Americká firma King Koil® je najstarším výrobcom luxusných matracov najvyššej kategórie. Na trhu pôsobí už cez 120 rokov a disponuje najväčšou sieťou pobočiek na svete a 39 výrobnými závodmi na piatich kontinentoch.

Na vývoji matracov spolupracuje firma King Koil® s poprednými svetovými chiropraktikmi z Medzinárodného združenia chiropraktikov (ICA).

Hlavnú úlohu pri matracoch King Koil® zohrávajú poctivá ručná práca a preverené prírodné materiály – bavlna, ovčia vlna, ťavia vlna, konský vlas, hodváb a prírodný latex.120 ROKOV TRADÍCIE

Značku King Koil® založil Samuel Bronstein v roku 1898 v Saint Paul v Minnesote. Len so šiestimi zamestnancami začal vyrábať luxusné vysoké postele, ktoré vo svojej dobe nemali konkurenciu. Napriek tomu, že pôvodný zámer firmy King Koil® bol vyrábať luxusné matrace a vysoké boxspring postele pre privátnych zákazníkov, vďaka kvalite spracovania a skvelému designu dodáva v súčasnosti firma King Koil® postele a matrace aj do najluxusnejších hotelov na celom svete.