HOTEL DIAMOND

MatraceTvrdé matraceMatrace King Koil

Matrac poskytuje pohodlie a dlhú životnosť. 7 zónový HoneyComb pružinový systém a ventilovaný vystužený bok dodávajú matracu maximálnu podporu a dlhú životnosť. Dve vrstvy peny Soft Touch vo vrchnej časti matraca poskytujú jedinečný komfort pre pokojný spánok.

Kontaktujte nás

Špecifikácia

Výška matraca
Váhové odporúčanie
Jednostranné použitie
Tvrdosť matraca
Taštičkové pružiny
Hodváb

Matrac nemôže byť umiestnený na lamelový rošt. Umiestniť ho môžete na posteľové základne, boxspringy, pevné doskové rošty (s medzerou medzi doskami do 5 cm), pevné dosky alebo na podlahu.


Výhody a vlastnosti

✓ Luxusné pevné prešitie, ktoré poskytuje odolnosť aj v hoteliérstve
✓ Vnútorná vrstva z Performance peny
✓ 7 zón z HoneyComb taštičkové pružiny (265 pružín/m²)
✓ Otvory pre ventiláciu vzduchu

Technické parametre

  • Tvrdosť matraca: FIRM (tvrdý)
  • Výška matraca: 31 cm
  • Váhové doporučenie: 110 kg
  • Prevedenie: jednostranný
  • Značka: King Koil®

PREČO KING KOIL®?

Americká firma King Koil® je najstarším výrobcom luxusných matracov najvyššej kategórie. Na trhu pôsobí už cez 120 rokov a disponuje najväčšou sieťou pobočiek na svete a 39 výrobnými závodmi na piatich kontinentoch.

Na vývoji matracov spolupracuje firma King Koil® s poprednými svetovými chiropraktikmi z Medzinárodného združenia chiropraktikov (ICA).

Hlavnú úlohu pri matracoch King Koil® zohrávajú poctivá ručná práca a preverené prírodné materiály – bavlna, ovčia vlna, ťavia vlna, konský vlas, hodváb a prírodný latex.120 ROKOV TRADÍCIE

Značku King Koil® založil Samuel Bronstein v roku 1898 v Saint Paul v Minnesote. Len so šiestimi zamestnancami začal vyrábať luxusné vysoké postele, ktoré vo svojej dobe nemali konkurenciu. Napriek tomu, že pôvodný zámer firmy King Koil® bol vyrábať luxusné matrace a vysoké boxspring postele pre privátnych zákazníkov, vďaka kvalite spracovania a skvelému designu dodáva v súčasnosti firma King Koil® postele a matrace aj do najluxusnejších hotelov na celom svete.