LUXURIOUS SUITE

MatraceStredne tvrdé matraceMatrace King Koil

Matrac vdýchne noblesu každej hotelovej izbe. 7 zónový HoneyComb pružinový systém zaisťuje maximálnu podporu a životnosť. Vrchná vrstva Ultra Pillow Top dodáva exkluzívny komfort a nezabudnuteľný pôžitok zo spánku aj pre najnáročnejších klientov. Boky matraca sú vystužené špeciálnou penou s ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú cirkuláciu vzduchu pre čistotu a sviežosť.

Kontaktujte nás

Špecifikácia

Výška matraca
Váhové odporúčanie
Jednostranné použitie
Tvrdosť matraca
Taštičkové pružiny

Matrac nemôže byť umiestnený na lamelový rošt. Umiestniť ho môžete na posteľové základne, boxspringy, pevné doskové rošty (s medzerou medzi doskami do 5 cm), pevné dosky alebo na zem.


Výhody a vlastnosti

✓ Luxusné pevné prešitie, ktoré poskytuje odolnosť aj v hoteliérstve
✓ Dve vrstvy peny Soft Touch
✓ Vnútorná vrstva z Performance peny
✓ 7 zón z HoneyComb taštičkové pružiny (265 pružín/m²)

Technické parametre

  • Tvrdosť matraca: MEDIUM (stredne tvrdý)
  • Výška matraca: 35 cm
  • Váhové doporučenie: 110 kg
  • Prevedenie: jednostranný
  • Značka: King Koil®

PREČO KING KOIL®?

Americká firma King Koil® je najstarším výrobcom luxusných matracov najvyššej kategórie. Na trhu pôsobí už cez 120 rokov a disponuje najväčšou sieťou pobočiek na svete a 39 výrobnými závodmi na piatich kontinentoch.

Na vývoji matracov spolupracuje firma King Koil® s poprednými svetovými chiropraktikmi z Medzinárodného združenia chiropraktikov (ICA).

Hlavnú úlohu pri matracoch King Koil® zohrávajú poctivá ručná práca a preverené prírodné materiály – bavlna, ovčia vlna, ťavia vlna, konský vlas, hodváb a prírodný latex.120 ROKOV TRADÍCIE

Značku King Koil® založil Samuel Bronstein v roku 1898 v Saint Paul v Minnesote. Len so šiestimi zamestnancami začal vyrábať luxusné vysoké postele, ktoré vo svojej dobe nemali konkurenciu. Napriek tomu, že pôvodný zámer firmy King Koil® bol vyrábať luxusné matrace a vysoké boxspring postele pre privátnych zákazníkov, vďaka kvalite spracovania a skvelému designu dodáva v súčasnosti firma King Koil® postele a matrace aj do najluxusnejších hotelov na celom svete.