MONTPELLIER

MatraceMäkké matraceMatrace King Koil

Neoceniteľný komfort matraca Montpellier je podčiarknutý jeho dokonalou eleganciou. Doprajte si hlboký spánok na niekoľkých vrstvách luxusných materiálov, ako je zmes hodvábu a vlny či gelovej vrstvy Response Latex. 5 zón taštičkových pružín umožňuje nezávislé odpruženie tak, aby sa matrac dokonale prispôsobil každému vášmu pohybu.

Kontaktujte nás

Špecifikácia

Výška matraca
Váhové odporúčanie
Jednostranné použitie
Tvrdosť matraca
Taštičkové pružiny
Pamäťová pena
Vlna
Hodváb
Latex

Matrac nemôže byť umiestnený na lamelový rošt. Umiestniť ho môžete na posteľové základne, boxspringy, pevné doskové rošty (s medzerou medzi doskami do 5 cm), pevné dosky alebo na zem.


Výhody a vlastnosti

✓ Zmes prírodných materiálov – hodváb a vlna
✓ 5 zón taštičkových pružín
✓ Obsah pamäťovej peny

Technické parametre

 • Tvrdosť matraca: SOFT (mäkký)
 • Výška matraca: 37 cm
 • Váhové doporučenie: 90 kg
 • Prevedenie: jednostranný
 • Značka: King Koil®Zloženie jednotlivých vrstiev

 1. Poťah (1, 17, 18)
 2. Výstuž (2, 6, 15, 20)
 3. Hodváb (3)
 4. Silikónové vlákno (4, 19)
 5. D26 HYP pena (5)
 6. Čerstvá pena (7)
 7. Latex (8)
 8. Biela viskóza (9, 13)
 9. D18 pena (10)
 10. D28 mäkká rámová pena (11)
 11. Taštičkové pružiny (12)
 12. Biela plsť (13)
 13. D22 pena (14)
 14. D15 AG pena (16)

PREČO KING KOIL®?

Americká firma King Koil® je najstarším výrobcom luxusných matracov najvyššej kategórie. Na trhu pôsobí už cez 120 rokov a disponuje najväčšou sieťou pobočiek na svete a 39 výrobnými závodmi na piatich kontinentoch.

Na vývoji matracov spolupracuje firma King Koil® s poprednými svetovými chiropraktikmi z Medzinárodného združenia chiropraktikov (ICA).

Hlavnú úlohu pri matracoch King Koil® zohrávajú poctivá ručná práca a preverené prírodné materiály – bavlna, ovčia vlna, ťavia vlna, konský vlas, hodváb a prírodný latex.120 ROKOV TRADÍCIE

Značku King Koil® založil Samuel Bronstein v roku 1898 v Saint Paul v Minnesote. Len so šiestimi zamestnancami začal vyrábať luxusné vysoké postele, ktoré vo svojej dobe nemali konkurenciu. Napriek tomu, že pôvodný zámer firmy King Koil® bol vyrábať luxusné matrace a vysoké boxspring postele pre privátnych zákazníkov, vďaka kvalite spracovania a skvelému designu dodáva v súčasnosti firma King Koil® postele a matrace aj do najluxusnejších hotelov na celom svete.