SWITZERLAND ORIGINAL

MatraceTvrdé matraceMatrace King Koil

Matrac je vhodný pre každého, kto preferuje tvrdší typ matraca. Systém taštičkových pružín v 5 zónach poskytuje oporu pre všetkých s vyššou hmotnosťou. Špeciálna plsť použitá na oboch stranách matraca zaisťuje väčšiu pevnosť, pomáha matracu „dýchať“ a poskytuje antibakteriálne spánkové prostredie.

Kontaktujte nás

Špecifikácia

Výška matraca
Váhové odporúčanie
Obojstranné použitie
Tvrdosť matraca
Taštičkové pružiny

Taštičkové pružiny sú vyrobené zo samostatných pružín v 5 zónach. Pružiny sú zabalené v ortopedicky prepojených taškách, ktoré sa pohybujú samostatne.

Matrac nemôže byť umiestnený na lamelový rošt. Umiestniť ho môžete na posteľové základne, boxspringy, pevné doskové rošty (s medzerou medzi doskami max. 5 cm), pevné dosky alebo na podlahu.


Výhody a vlastnosti

✓ Špeciálny komfort pre rameno
✓ 80% bavlnenej tkaniny
✓ Vrstva mäkkej peny

Technické parametre

 • Tvrdosť matraca: FIRM (tvrdý)
 • Výška matraca: 26 cm
 • Váhové doporučenie: 130 kg
 • Prevedenie: obojstranný
 • Značka: King Koil®Zloženie jednotlivých vrstiev

 1. Poťah (1, 20, 21)
 2. Výstuž (2, 6, 15, 19, 23)
 3. Silikónové vlákno (3, 18)
 4. Hyper pena (4, 17)
 5. Pena D22 (5, 16)
 6. Tvrdá pena (7, 14)
 7. Plsť (8, 9, 12, 13)
 8. Rám z tvrdej peny (10)
 9. Taštičkové pružiny (11)
 10. AG pena (22)

PREČO KING KOIL®?

Americká firma King Koil® je najstarším výrobcom luxusných matracov najvyššej kategórie. Na trhu pôsobí už cez 120 rokov a disponuje najväčšou sieťou pobočiek na svete a 39 výrobnými závodmi na piatich kontinentoch.

Na vývoji matracov spolupracuje firma King Koil® s poprednými svetovými chiropraktikmi z Medzinárodného združenia chiropraktikov (ICA).

Hlavnú úlohu pri matracoch King Koil® zohrávajú poctivá ručná práca a preverené prírodné materiály – bavlna, ovčia vlna, ťavia vlna, konský vlas, hodváb a prírodný latex.120 ROKOV TRADÍCIE

Značku King Koil® založil Samuel Bronstein v roku 1898 v Saint Paul v Minnesote. Len so šiestimi zamestnancami začal vyrábať luxusné vysoké postele, ktoré vo svojej dobe nemali konkurenciu. Napriek tomu, že pôvodný zámer firmy King Koil® bol vyrábať luxusné matrace a vysoké boxspring postele pre privátnych zákazníkov, vďaka kvalite spracovania a skvelému designu dodáva v súčasnosti firma King Koil® postele a matrace aj do najluxusnejších hotelov na celom svete.