SWITZERLAND PREMIUM PLUS

MatraceTvrdé matraceMatrace King Koil

Matrac je vhodný pre každého, kto preferuje tvrdší typ matraca. Systémom taštičkových pružín v 5 zónach je zároveň správnou voľbou pre všetkých s väčšou hmotnosťou. Špeciálna plsť použitá na oboch stranách matraca zaisťuje väčšiu pevnosť matraca a zároveň pomáha matracu „dýchať“ a poskytuje antibakteriálne spánkové prostredie.

Kontaktujte nás

Špecifikácia

Výška matraca
Váhové odporúčanie
Obojstranné použitie
Tvrdosť matraca
Taštičkové pružiny

Taštičkové pružiny sú zabalené samostatne v prepojených taškách a rozdelené do 5 rôznych zón. Výsledkom je správne ortopedické použitie pružín, ktoré sú vzájomne prepojené, ale pohybujú sa samostatne.

Oproti matracu SWITZERLAND ORIGINAL má variant PLUS naviac odnímateľný topper na zips o hrúbke 2 cm, komfortnejšiu poťahovú látku a je trochu tvrdší.


Výhody a vlastnosti

✓ Špeciálny komfort pre rameno
✓ 80% bavlnenej tkaniny
✓ Vrstva mäkkej peny
✓ Odnímateľný topper

Technické parametre

 • Tvrdosť matraca: FIRM (tvrdý)
 • Výška matraca: 34 cm
 • Váhové doporučenie: 130 kg
 • Prevedenie: obojstranný (leto/zima)
 • Značka: King Koil®Zloženie jednotlivých vrstiev

 1. Poťah (1, 3, 5, 24, 25)
 2. Vlákno (2, 26)
 3. Zips (4)
 4. Bavlna (6)
 5. HYP pena (7, 22)
 6. Pena D22 (8, 21)
 7. Výstuž (9, 20, 28)
 8. HR pena (10, 19)
 9. Nopková pena (11, 18)
 10. Plsť (12, 13, 16, 17)
 11. Rámová pena (14)
 12. Taštičkové pružiny (15)
 13. Vlna (23)
 14. AG pena (27)

PREČO KING KOIL®?

Americká firma King Koil® je najstarším výrobcom luxusných matracov najvyššej kategórie. Na trhu pôsobí už cez 120 rokov a disponuje najväčšou sieťou pobočiek na svete a 39 výrobnými závodmi na piatich kontinentoch.

Na vývoji matracov spolupracuje firma King Koil® s poprednými svetovými chiropraktikmi z Medzinárodného združenia chiropraktikov (ICA).

Hlavnú úlohu pri matracoch King Koil® zohrávajú poctivá ručná práca a preverené prírodné materiály – bavlna, ovčia vlna, ťavia vlna, konský vlas, hodváb a prírodný latex.120 ROKOV TRADÍCIE

Značku King Koil® založil Samuel Bronstein v roku 1898 v Saint Paul v Minnesote. Len so šiestimi zamestnancami začal vyrábať luxusné vysoké postele, ktoré vo svojej dobe nemali konkurenciu. Napriek tomu, že pôvodný zámer firmy King Koil® bol vyrábať luxusné matrace a vysoké boxspring postele pre privátnych zákazníkov, vďaka kvalite spracovania a skvelému designu dodáva v súčasnosti firma King Koil® postele a matrace aj do najluxusnejších hotelov na celom svete.