Lyrics

MatraceTvrdé matraceMatrace Serta

Kombinácia pružín vysokých 18 cm a špeciálne vrstvených prírodných prírodných materiálov, predurčuje matrac Lyrics k dokonalému spánku, predovšetkým pre tých, ktorí uprednostňujú prvotriednu kvalitu a spánok na tvrdšom matraci.

Kontaktujte nás

Špecifikácia

Pri výrobe sa používajú hlavne prírodné materiály ako ťavia vlna a bavlna, ktoré okrem iného zaisťujú, že matrac môže dýchať a prírodný latex zaručí správnu podporu vášho tela.

  • 18 cm vysoké pružiny (1200 ks)
  • Komfort pre rameno
  • Antibakteriálny poťah
  • Prírodný latex
  • Obojstranné použitie – letná a zimná strana
  • Výška matraca 32 cm
  • Ťavia vlna má úžasné vlastnosti, je mimoriadne jemná, pevná a elastická. Je ľahká a vďaka silnej vrstve lanolínu, ktorým je vlákno obalené, odpudzuje prach a pachy. Vlákno ťavej vlny je duté, preto má vynikajúce termoregulačné vlastnosti – v lete chladí a v zime hreje. Ťavia vlna sa zbiera, prípadne ručne vyčesáva.

Prierez matraca Lyrics

Materiály

Ťavia vlna

Ťavia vlna má výborné vlastnosti, je mimoriadne jemná, pevná a elastická. Je ľahká a vďaka silnej vrstve lanolínu, ktorým je vlákno obalené, odpudzuje prach a pachy. Vlákno ťavej vlny je duté, preto má vynikajúce termoregulačné vlastnosti – v lete chladí a v zime hreje. Ťavia vlna sa zbiera, prípadne vyčesáva.

Bavlna

Bavlna je najuniverzálnejším prírodným materiálom s vynikajúcimi vlastnosťami. Bavlna je mäkká, pevná, priedušná a „dýcha“, naviac je prirodzene hypoalergénna. Bavlna je vynikajúcim materiálom v lete i v zime, v lete chladí a v zime hreje. Bavlna má schopnosť absorbovať do seba vlhkosť a cez deň ju odpariť.

Pocket Spring Systém (Systém „taštičkových pružín“)

Pružiny v „Pocket Spring“ systéme sú umiestnené jednotlivo v navzájom prepojených textilných taškách. Päť zón pružinového systému v rôznych tvrdostiach sa dokonale prispôsobí tlakovým bodom ľudského tela. Cieľom taštičkového pružinového systému je správne ortopedické použitie pružín a zníženie pohybu, spôsobeného pohybom partnera, vďaka čomu môžete spať nepretržite. Počet pružín v matraci je 260 ks na meter štvorcový, tieto pružiny sú vzájomne prepojené a pohybujú sa samostatne a tým podporujú telo najlepším možným spôsobom.

Prírodný latex

Latex vzniká v mliečniciach stromov kaučukovníkov. Latex je prirodzene hypoalergénny, antimikrobiálny, odolný voči roztočom a neabsorbuje prach. Prírodný latex je priedušný, má dokonalú termoreguláciu, v zime hreje a v lete chladí. Latex je prirodzene pružný materiál, ktorý zabezpečí telu pri spánku ideálnu podporu. Vďaka pružnosti je otáčanie sa v spánku jednoduchšie a ľahšie, bez nežiadúceho prebúdzania.