COMFORT SERIES NO. 3

MatraceStredne tvrdé matraceMatrace King Koil

Matrac so strednou tvrdosťou vám zaistí nerušený spánok. Telesná teplota sa počas spánku vyrovnáva vďaka prírodnému hodvábu a latexu. Systém taštičkových pružín zmierňuje bolesť svalov a teda nie je potrebné sa otáčať často na druhú stranu.

Kontaktujte nás

Špecifikácia

Výška matraca
Váhové odporúčanie
Obojstranné použitie
Tvrdosť matraca
Taštičkové pružiny
Hodváb

Matrac nemôže byť umiestnený na lamelový rošt. Umiestniť ho môžete na posteľovú základňu, boxspringy, pevné doskové rošty (s medzerou medzi doskami do 5 cm), pevné dosky alebo na podlahu.


Výhody a vlastnosti

✓ Zmierňuje bolesť svalov
✓ Absorbuje vlhkosť vďaka prírodnému hodvábu
✓ Optimálna spánková klíma a cirkulácia vzduchu
✓ 5 zón taštičkových pružín pre nerušený spánok

Technické parametre

 • Tvrdosť matraca: SOFT (mäkký)
 • Výška matraca: 35 cm
 • Váhové doporučenie: 110 kg
 • Prevedenie: obojstranný
 • Značka: King Koil®Zloženie jednotlivých vrstiev

 1. Poťah (1, 18, 19)
 2. Výstuž (2, 6, 13, 17, 20, 23)
 3. Vlákno (3, 16, 21)
 4. D26 HYP pena (4, 5, 14, 15)
 5. D28 mäkká pena (7, 12)
 6. D28 rámová pena (9)
 7. Plsť (8, 11)
 8. Taštičkové pružiny (10)
 9. D15 AG pena (22)

PREČO KING KOIL®?

Americká firma King Koil® je najstarším výrobcom luxusných matracov najvyššej kategórie. Na trhu pôsobí už cez 120 rokov a disponuje najväčšou sieťou pobočiek na svete a 39 výrobnými závodmi na piatich kontinentoch.

Na vývoji matracov spolupracuje firma King Koil® s poprednými svetovými chiropraktikmi z Medzinárodného združenia chiropraktikov (ICA).

Hlavnú úlohu pri matracoch King Koil® zohrávajú poctivá ručná práca a preverené prírodné materiály – bavlna, ovčia vlna, ťavia vlna, konský vlas, hodváb a prírodný latex.120 ROKOV TRADÍCIE

Značku King Koil® založil Samuel Bronstein v roku 1898 v Saint Paul v Minnesote. Len so šiestimi zamestnancami začal vyrábať luxusné vysoké postele, ktoré vo svojej dobe nemali konkurenciu. Napriek tomu, že pôvodný zámer firmy King Koil® bol vyrábať luxusné matrace a vysoké boxspring postele pre privátnych zákazníkov, vďaka kvalite spracovania a skvelému designu dodáva v súčasnosti firma King Koil® postele a matrace aj do najluxusnejších hotelov na celom svete.